PHP | Jquery | Css | Codeigniter | Unity3D


Yusuf Kahramaner tarafından oluşturulan www.kahramaner.com sitesi, ağırlıklı olarak teknoloji konusunda içerikler barındırıyor. Teknoloji dünyasındaki yenilikler hakkında bilgi almak ve çeşitli konular hakkında detaylı bilgilere sahip olmak için siteden yararlanabilirsiniz. Kahramaner, lise hayatından itibaren elektronik alanında eğitim aldı. Niğde Üniversitesini, 4 puan üzerinden 3.49 gibi bir not ortalamasıyla bitirmiştir. Kahramaner, hakim olduğu konuları sitesi üzerinde paylaşmıştır. Menüde yer alan “Yetkinlikler” başlığı altından bu konulara ulaşabilirsiniz.

Kategoriler

Siteye giriş yapıldığında, sol kısımda “Kategoriler” bölümü yer alıyor. Bu başlık altında Genel, Hosting, Laravel, Sosyal Medya, Sözler, Teknoloji ve Yazılım başlıkları oluşturulmuş. Bu başlıkların altında çok sayıda yazı yer almaktadır. Teknolojiye ilgi duyan ve sitede bahsedilen konularda kendisini geliştirmek isteyenler için ideal sitelerden biridir.

Genel başlığı altında, Kahramaner’in seçtiği konular yer almaktadır. Sevdiği müziklerden, meslek hayatı ile ilgili yaşadığı sorunları bahsettiği yazılara kadar çeşitlilik bulabilirsiniz. Kısacası, yazarın içini döktüğü bir bölüm diyebilirsiniz.

Hosting başlığında ise site kurulumu ve site yönetimi hakkında, teknik bilgilerin ve konuların yer aldığı yazılar bulunuyor. Bu yazıları kullanarak, açmış olduğunuz ya da açmak istediğiniz siteleri daha iyi yönetebilirsiniz. cPanel gibi, Hosting alanında sıklıkla kullanılan sistemler hakkında ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

Veritabanı hakkında kendini geliştirmek isteyenler ve Laravel kullanımı ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyenler, Laravel başlığı altındaki yazıları okuyabilir. Bu yazılar sayesinde, Laravel’de oluşturulan veritabanları ile ilgili yaşanan problemlerin çözümüne ulaşılabilir.

Sözler başlığı altında ise, Kahramaner’in beğendiği alıntılar bulunuyor. Alıntılar arasında ünlü kişilerin sözleri olduğu kadar, dizi repliklerine de yer verilmiş. Mr.Robot gibi bilişim ve teknoloji üzerine eğilen dizilerin replikleri de bulunuyor. İlham almak ve bakış açınızı genişletmek için bu başlığı ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medya başlığı altında ise, sosyal medya uygulamaları hakkında yazılar bulunuyor. Teknik bilgilerden ziyade, sosyal medya uygulamalarının hayatımıza etkileri anlatılıyor. Twitter gibi popüler uygulamalar hakkında yazarın yorumlarını merak edenler, bu bölümdeki yazıları inceleyebilir.

Teknoloji başlığı altında, teknoloji dünyasının önemli olaylarından bilgi veren içeriklere kadar geniş bir yelpaze sunuluyor. Sektör takibi için ziyaret edilebilecek bir bölümdür. Teknoloji dünyası hakkında daha detaylı bilgilere sahip olmak ve daha çok şey öğrenmek isteyenler de, doğrudan bilgi vermek amaçlı yazılan yazıları inceleyebilir.

Son kategori ise Yazılım olarak belirlenmiş. Bu başlık altında çeşitli yazılımlar, veritabanı, işletim sistemleri gibi konulara yer veriliyor. Teknik bilgilerin yoğun olduğu yazılar olduğu için, konunun meraklılarına hitap eden bir kategoridir.

Danışmanlık Ve İletişim

Yusuf Kahramaner’e ulaşmak için, sitesi üzerinde verilen iletişim bilgileri kullanılabilir. Yazar, farklı uzmanlık alanlarında danışmanlık hizmeti de veriyor. Yazarın bilgilerinden ve uzmanlığından faydalanmak için iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Yazıları okurken aklınıza takılan soruları da, yorum olarak site üzerinde paylaşabilirsiniz.Google


Soru ve Tartışma Konularınız için;

Yayınlayan
comments powered by Disqus
Yazar: Windofelm
Description: Kişisel bir blog sayfası kadar samimi, bir teknoloji sitesi kadar da profesyonel bir site tasarımı kullanılmıştır. Yazılar, bir düzen içerisinde, ait oldukları kategorilerde yayınlanmaktadır.