PHP | Jquery | Css | Codeigniter | Unity3D


Web tasarım wireframe, sayfa yapısı inceleme eklentisiİnternette dolaşırken birçok farklı yapıda web siteyle karşılaşırsınız ve bazı web sayfalarında karşılaştığınız akış ve yerleşim gözünüze hoş görünür. Eğer bir webmaster, web tasarımcıysanız hemen sayfanın yapısını incelemeye başlarsınız. Gerek ilham almak gerekse fikir edinebilmek adına buna ihtiyaç duyabilirsiniz.

Bu işlem için birçok araç kullanabilirsiniz. İşte bunlardan bir tanesini örnek olarak ele alalım. Bir webmaster aracı, web tasarımcı aracı olarak kullanabilirsiniz. Aslında bir web tasarım projesine başlarken web sayfasının eskizini, wireframe çalışmasını çıkarırsınız. Peki wireframe nedir ? Wireframe oluşturacağınız veya oluşturduğunuz web sitenin yazılımsal ve tasarımsal kullanma kılavuzudur diyebiliriz. Basitçe, sayfaların element yapısını genel hatlarıyla ortaya koyan çizelgedir.

Google chrome Instant Wireframe eklentisini kullanarak siz de yapısı hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz siteleri kolayca inceleyebilirisiniz.

Multu, onurlu kalın.Google


Soru ve Tartışma Konularınız için;

Yayınlayan
comments powered by Disqus
Yazar: Windofelm
Description: Beğendiğiniz veya referans almak istediğiniz bir web sitenin yapısını incelemek için kullanabileceğiniz bir google chrome wireframe webmaster aracıdır.