A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/gencprog/public_html/application/controllers/sayfalar.php:2)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/gencprog/public_html/application/controllers/sayfalar.php:2)

Filename: models/forum_model.php

Line Number: 4

Kategori ( Genel )
PHP | Jquery | Css | Codeigniter | Unity3D
Toplam 22 yayın
Kahramaner.com Kişisel Blog
Genel | 05 Ekim 2017 Perşembe| by Recep HIDIR

Yusuf Kahramaner tarafından oluşturulan www.kahramaner.com sitesi, ağırlıklı olarak teknoloji konusunda içerikler barındırıyor. Teknoloji dünyasındaki yenilikler hakkında bilgi almak ve çeşitli konular hakkında detaylı bilgilere sahip olmak için siteden yararlanabilirsiniz. Kahramaner, lise hayatından itibaren elektronik alanında eğitim aldı. Niğde Üniversitesini, 4 puan üzerinden 3.49 gibi bir not ortalamasıyla bitirmiştir. Kahramaner, hakim olduğu konuları sitesi üzerinde paylaşmıştır. Menüde yer alan “Yetkinlikler” başlığı altından bu konulara ulaşabilirsiniz.

devamı ...

R10 NET Üyelik, Davetiye ve Webmaster Forumları
Genel | 05 Temmuz 2017 Çarşamba| by Recep HIDIR

R10 net özellikle webmaster forumu olarak işlerliğini koruyan oldukça fazla üyeye sahip bir sistemdir. Ancak r10.net acaba gerçekten bir webmaster forumu mudur? Ya da şöyle soralım; artık webmaster gibi genel bir ifade tam olarak neleri karşılamaya muktedir olabilmektedir ? Bu sistem belki başlarda kapsam açısından fazla derinliğe sahip olmaya webmaster tanımına uygundu ama artık üzerinde sadece ticaret dönen bir tezgah konumundadır. Sisteme üye olunulması dahi ücretli yahut davetiye usulüyle kayıt olabildiğiniz ya da çoğunlukla olamadığınız bir hal almış durumdadır. Premium-Platin üyelik gibi seçeneklerin de bulunduğu yani aslında paranız varsa ya da içeride size davetiye gönderebilecek tanıdığınız varsa sisteme dahil olabileceğiniz bir forumdur. Peki bu sistem forum kültürüne ne kadar uygundur ?

devamı ...

Chrome Geliştirici Araçları(DevTools) Gelişmiş Arama Özelliği
Genel | 03 Ağustos 2015 Pazartesi| by Recep HIDIR

Google Chrome gliştirici araçlarını kullanırken sayfa elementleri arasında aramalarınızı kolaylaştıracak bir yöntemden bahsetmek istiyorum. Her web geliştirici tarayıcılarda muhakkak Inspector - Geliştirici araçları - DevTools kullanmıştır. Kullanmayan varsa Google Chrome için F12 kısayolunu kullanabilirsiniz. devamı ...


Kategori: Genel
ic
Toplam yayın: 22
Rastgele
Seçilgen

" Altı yaşundaki çocuğa açıklayamıyorsan sen de anlamamışsındır.

- Albert EİNSTEİN